Väggtelefon mahogny

173295

VÄGGTELEFON, 1900-talets första del, mahogny, höjd 59 cm

Slitage och skador

Nautica/Technica

Väggtelefon mahogny

Budhistorik (5 bud)
662409
656058
652130
500
650864
650848

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.