Eric Elfvén oljemålning

173292

ELFVÉN, Eric (1921-2008): Blomstervas vid fönster, signerad E Elvfén, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Eric Elfvén oljemålning

Budhistorik (11 bud)
662489
750
662311
700
659826
650
650976
600
659825
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.