Olaf Gulbrandsen oljemålning

173288

GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900): fartygsporträtt av Johnsonlinjens lastångare "Drottning Sofia", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra 1915, olja på pannå, 24x39 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Olaf Gulbrandsen oljemålning

Budhistorik (20 bud)
687518
10 500
683294
10 000
687517
10 000
683294
7 000
685649
6 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.