Albert Kruger oljemålning

173276

KRÜGER, Albert (1885-1965): "Vårkväll", Öland, signerad, olja på duk, 55x66 cm

Konst, Måleri

Albert Kruger oljemålning

Budhistorik (24 bud)
661354
661333
1 400
661353
1 400
661333
1 300
661309

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.