Tapies

173274

TAPIES: DERRIÈRE LE MIROIR (2): N° 175 och 210, 1968 och 1974, samt Katalog, MAEGHT (1), 1971, med original litografier; totalt 3 häften

omslag skador

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Tapies

Budhistorik (7 bud)
661332
550
656623
500
660893
500
656623
450
651146

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.