Gottfrid Olsson oljemålning

173272

OLSSON, Gottfrid (1890-1979): Bakgård med barn, signerad, olja på pannå, 46x38 cm

Konst, Måleri

Gottfrid Olsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

650906
2013-02-28 07:27:04

2013-03-06 kl 22:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.