Fredric Larsén blandteknik

173267

LARSÉN, Fredric (1800-tal): (3) Hästar, blandteknik på papper, uppklistrade på kartong, signerade och daterade Fredric larsén 1882 resp 1873, 13x20 resp 19x24 cm

Konst, Måleri

Fredric Larsén blandteknik

Budhistorik (9 bud)
660508
1 900
661325
1 800
660508
1 700
661323
1 600
660508
1 400

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.