Spegel i empire

173264

SPEGEL, empire, 1800-tal, höjd 76x37 cm

Foliebortfall, bruksslitage

Speglar

Spegel i empire
Budhistorik (14 bud)
661312
2 600
661302
2 400
661179
661300
661179

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.