Surrealistisk komposition oljemålning

173259

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Surrealistisk komposition, signerad och daterad M Loosme 28-10-62, olja på pannå, 50x61 cm; oramad

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
661299
661297
950
661296
900
661294
850
661290

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.