Wilhelm von Gegerfeldt akvarell

173252

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Båt på land, signerad Wv Gegerfeldt, akvarell, 36x43 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
661243
1 600
660346
661241
660346
1 400
661142
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.