Bengt Fransson olja

173241

FRANSSON, Bengt (född 1935): I baren, signerad, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (15 bud)
659027
3 200
661218
659027
2 800
656709
2 600
657099
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.