Pierre Olofsson färglitografi

173235

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 93/150, färglitografi, 38x58 cm

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (26 bud)
661303
3 600
661310
3 400
661303
3 200
661308
661303
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.