Emma Hartman färglitografi

173234

HARTMAN, Emma (samtida): "Submerge", signerad och daterad Emma Hartman 06, 16/190, färglitografi, bildyta ca 65x61 cm

Emma Hartman färglitografi
Budhistorik (14 bud)
661188
900
661051
850
660833
659898
750
660832
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.