Cecilia Sikström färglitografi

173230

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Lassie, signerad Cecilia Sikström, färglitografi, 41/190, 65x58 cm

Budhistorik (22 bud)
661170
1 800
661185
1 700
661170
1 600
661176
661170

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.