Alexander Klingspor litografi

173225

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Drink up and stay all night, signerad och numrerad A. Klingspor, 170/225, litografi, bildyta ca 50x40 cm

Alexander Klingspor litografi
Budhistorik (4 bud)

661140
649661
700
649660
500
649658

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.