Ljuskrona

173224

LJUSKRONA, behängd med prismor, 1900-talets första hälft, höjd ca 67 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Prismor fattas, en lös prisma medföljer.

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona

Budhistorik (5 bud)
659980
3 600
658321
3 200
658318
658317
1 600
655368

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.