Anders Palmér olja

173223

PALMÉR, Anders (född 1958): "Gatuhörn" signerad Palmér, olja på duk, 31x31 cm

Konst, Måleri

Anders Palmér olja

Budhistorik (23 bud)
660574
2 800
660336
2 600
660324
2 400
659197
659195

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.