Eric Grate färglitografi

173222

GRATE, Eric (1896-1983): Komposition, stämpelsignerad Eric Grate, E A, färglitografi, 25x16,5 cm

Eric Grate färglitografi

Budhistorik (8 bud)
660194
650
660173
600
660103
550
660088
500
660077
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.