Anders Palmér olja

173221

PALMÉR, Anders (född 1958): Stadsbild Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 47x58 cm

Konst, Måleri

Anders Palmér olja

Budhistorik (8 bud)
661134
3 400
661078
3 200
661018
656002
2 800
655987
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.