Knut Valinder oljemålning

173210

VALINDER, Knut (1909-1987): Kustfågel med fågelungar, signerad Knut Valinder, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (12 bud)
661005
950
658419
900
661000
900
658419
700
660129
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.