Edvard Perséus oljemålning

173207

PERSÉUS, Edvard (1841-1890): Helporträtt av drottning Kristina, målad efter original som finns på Gripsholms slott, utförd av Jacob Heinrich Elbfas, olja på duk, 55x46 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Edvard Perséus oljemålning

Budhistorik (10 bud)
664195
4 800
664081
4 600
664081
4 400
663622
4 200
661659

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.