Matbord i gustaviansk stil

173199

MATBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, höjd 76, diameter 125 cm, 3 iläggsskivor ā 50 cm

Bruksslitage

Matbord i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

670093
1 800
664505
1 700
664505
658342

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.