Olof Arborelius oljemålning

173196

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Fäbod, monogramsignerad, intyg a tergo, olja på duk, 31x59 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (7 bud)
660902
3 800
658240
3 600
658064
651600
651360
1 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.