André Beaudin olja

173184

BEAUDIN, André (Frankrike 1895-1979): La colonne d´oiseaux, signerad och daterad A. Beaudin -1945, olja på pannå, 36x27 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

Konst, Måleri

André Beaudin olja

Budhistorik (8 bud)
660878
6 400
660867
6 200
660853
6 000
660851
5 000
656712

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.