Ingegerd Torhamn oljemålning

173182

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition med vas och glas, signerad it, olja på pannå, 46x37,5 cm

Litet färgbortfall

Konst, Måleri

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (4 bud)

660898
660897
1 600
660677
650262

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.