Collage 1900-tal

173178

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Utan titel, signerad, collage, 82x70 cm

Konst, Måleri

Collage 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

669350
650
669014
667929

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.