Servisdelar Odelberg Junior

173171

SERVISDELAR, 20 st., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av; 4 vinglas, 6 starkvinsglas, 4 selterglas, sherryglas, graverad och förgylld dekor

Smärre enstaka nagg

Glas, Servisglas

Servisdelar Odelberg Junior
Budhistorik (7 bud)
660722
2 400
660322
659413
1 400
659412
1 300
658056

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.