Chiffonjé 1800-tal

173161

CHIFFONJÉ, Karl Johanstil, 1800-tal, ek, svärtade detaljer, höjd 128, 113x52 cm, nyckel finns

Skador, sprickor, fuktskador, en nyckelbricka saknas

Chiffonjé 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
670578
670574
950
670574
670567
750
670559
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.