Oskar Bergman akvarell

173150

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Gotland", signerad o daterad Oskar Bergman Gottland juni 1930, akvarell, 35,5x50 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (11 bud)
660627
2 800
660625
2 600
660624
2 400
660623
660622

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.