Skåp 1800-tal

173143

SKÅP, 1800-talets senare del, barockstil, höjd 214, 134x50 cm, nyckel finns

Skåp 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
667051
4 400
670684
4 200
667051
666667
3 800
666667
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.