Månbord 1800-tal

173139

MÅNBORD, 1800-tal, alm, höjd 75,5, diameter 118 cm

Torrsprickor, fanérskador och ytslitage

Månbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

670852
950
670845
670844
600
659451

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.