Soffbord i par

173135

SOFFBORD, 1 par, med stenskiva, mässingsunderrede, höjd 47, 73x68 cm

Skador, stenskivor med nagg

Soffbord i par

Budhistorik (4 bud)

660198
1 600
650352
660196
650352

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.