Soffbord

173132

SOFFBORD, med stenskiva, mässingsunderrede, höjd 47, 62x98 cm

Skador, stenskivor med nagg

Soffbord

Budhistorik (18 bud)
660743
2 600
660748
2 400
660743
660735
660733
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.