Spegel svensk empire

173117

SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, dekor av figurscen, förgylld och bronserad, ca 190x84 cm

Speglar

Spegel svensk empire

Budhistorik (26 bud)
660656
7 400
660655
7 200
660655
6 200
659264
6 000
659573
6 000

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.