Brickor 1800-talets slut

173115

BRICKOR, 2 st, 1800-talets slut, bemålad plåt, bronserad dekor, vardera längd ca 71 cm

Bucklor, färgbortfall, repor

Diverse

Brickor 1800-talets slut

Budhistorik (3 bud)

660596
660590
656489

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.