Ludvig Richarde marin målning

173100

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): "Tremastad bark i hårt väder", signerad
L. Richarde, 45x75 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Ludvig Richarde marin målning

Budhistorik (12 bud)
659490
5 000
658610
4 800
659489
4 600
658610
4 400
659488
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.