Knut Ekwall oljemålning

173098

EKWALL, Knut (1843-1912): Segelfartyg i motljus, monogramsignerad, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Måleri

Knut Ekwall oljemålning

Budhistorik (6 bud)
658611
5 400
658094
4 200
658093
658092
3 600
650413

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.