Ulrica Hydman Vallien stengods

173096

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tre figurer, signerad, glaserat stengods på träsockel, höjd ca 57-63 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (40 bud)
676215
12 000
676211
11 500
676212
11 000
676211
10 500
676206
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.