Kjell Andersson litografi

173091

ANDERSON, Kjell, (född 1937): Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson -93, 9/150, färglitografi, 76x56 cm

Kjell Andersson litografi
Budhistorik (12 bud)
675699
675599
750
674844
700
675598
700
674844
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.