Bengt Landin Igge Karlsson

173090

GRAFIK, 2 dlr, Bengt Landin (född 1933) samt Igge Karlsson (född 1932), signerade och numrerade, 59x47 resp 80x59 cm

Bengt Landin Igge Karlsson

Budhistorik (27 bud)
679000
1 900
678956
1 800
678999
1 700
678956
1 600
677852

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.