Figurer mestadels elastolin och lineol

173084

FIGURER, 1930/50-tal, mestadels elastolin och lineol, indianer och cowboys, diverse delar till fort medföljer

Diverse skador

Leksaker

Budhistorik (14 bud)
658463
1 400
657798
1 300
657798
656379
649077

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.