Lennart Rodhe serigrafi

173082

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 144/260, färgserigrafi, 61x70 cm

fläck i marginalen

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (8 bud)
679368
650
679289
600
678914
550
677378
500
677355
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.