Lennart Rodhe serigrafi

173080

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 45/75, färgserigrafi, bladstorlek 62x53 cm

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (4 bud)

668496
500
666291
450
666291
658141

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.