Lennart Rodhe serigrafier

173078

RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Kompositioner, signerade och daterade Lennart Rodhe 1970, 21/75 resp 64/360, färgserigrafier, 28x36 resp 22x18,5 cm, bladstorlek 32x42 resp 41x31 cm

Lennart Rodhe serigrafier

Budhistorik (14 bud)
673091
900
672902
850
668502
672901
668502
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.