Figurer elastolin lineol

173070

FIGURER, 1930/50-tal, elastolin och lineol, huvudsakligen bestående av militärfigurer

Diverse skador

Leksaker

Figurer elastolin lineol

Budhistorik (5 bud)
659104
500
658956
450
657817
656383
649881

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.