Philip von Schantz litografi

173067

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och numrerad 114/150, färglitografi, 56x75 cm

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (30 bud)
672555
7 200
672563
7 000
672555
6 600
670951
6 400
670951
6 200

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.