Modellfordon Corgi Toys

173066

MODELLFORDON, 1950/ 60-tal, Corgi Toys, "Rocket Age Models", giftset no 6, i fabriksförpackning

Obetydliga skador, kartongen med smärre slitage

Leksaker

Modellfordon Corgi Toys

Budhistorik (8 bud)
659468
7 000
659467
6 200
659463
4 400
656404
4 200
652271

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.