Militärfordon Corgi Toys

173064

MILITÄRFORDON, tidigt 1960-tal, bestående av Corgi Toys, Major giftset nr 9, i fabriksförpackning

Smärre skador

Leksaker

Militärfordon Corgi Toys

Budhistorik (4 bud)

659453
658377
1 300
653925
652634

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.