Lennart Rodhe serigrafi

173061

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, 240/260, färgserigrafi, 54x87 cm

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (6 bud)
665795
550
663823
500
665794
450
663823
665793

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.