Lennart Rodhe serigrafier

173059

RODHE, Lennart (1916-2005): (2) Kompositioner mot röd bakgrund, signerade och daterad 1972, färgserigrafier, numrerade 18 och 32/75, 64x49 cm vardera

1 med fläckar ena kanthörnet

Lennart Rodhe serigrafier

Budhistorik (10 bud)
676088
676140
676088
1 700
676137
1 600
676088
1 300

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.